РЕКРУТИНГ

ПРО НАС

СПІВПРАЦЯ

КОНТАКТИ

Досягни своєї мети з TARGET CONSULTING GROUP

+38 (099) 001 69 64

TARGET CONSULTING GROUP

 

Компанія «Target Consulting Group» пропонує  комплекс послуг  з пошуку, легального та офіційного працевлаштування за кордоном для представників  будь-яких професій. Ми працюємо з кандидатами  з усієї України.

 

Наша діяльність базується на дотриманні вимог законодавства Україна, країн в яких  працюють наші бізнес-партнери. Ми займаємося виключно офіційним працевлаштуванням.

 

В своїй діяльності ми орієнтуємося на виробничі, будівельні, логістичні підприємства, IT компанії, компанії які працюють в сфері гостинності.

«Target Consulting Group»  - співпрацює  з українськими та західними компаніями в Україні надаючи нашим клієнтам користуватися професійним рекрутингом  виходячи із свої потреб і можливостей. Ми завжди знаходимо компромісні рішення. Наша компанія віддає перевагу співпраці за напрямком аутсорсингу процесу рекрутингу, що дозволяє нам дуже добре зрозуміти потребу клієнта у фахівцях та оперативно в цьому співпрацювати.

Ми завжди відкриті до співпраці на договірній основі.

 

Фахівці  нашої компанії професійно займаються підбором персоналу вже більше 15 років, ми професійно володіємо ситуацією про структуру ринку праці України та Європи, про потребу в фахівцях, чудово знаємо де можливо знайти потрібного вашій компанії  працівника в короткій термін. Ми маємо доступ до всіх каналів пошуку персоналу та маємо власну величезну базу резюме фахівців.

«Target Consulting Group»  -  може знайти для вашої компанії не тільки  одного працівника, ми готові взяти на себе відповідальність за масовий пошук для вас персоналу.

 

«Target Consulting Group»  -  відкрито для співпраці з іноземними партнерами виключно, якщо ви готові укладати з нами зовнішньо-економічні договори про співпрацю та надати нам документи, які ми повинні включити в свою ліцензійну справу відповідно до вимог Українського законодавства.

Відгукнутися

З питань співпраці ви можете звернутися за адресою:

БЦ Київський, оф.410,

вул. Київська,буд. 34-А,

Софіївська Борщагівка,

Києво-Святошинський район,

Київська обл., 08131

 

 

+38 (099) 001 69 64

+38 (096) 804 10 55

recruitment@target-center.net

Facebook

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.